symbol codepi.pl

pozycjonowanie

linia codepi.pl logo ustawienia codepi.pl symbol codepi.pl

pozycjonowanie bądź wysoko!

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron w Google jest dziś właściwie nauką i sztuką. Przede wszystkim jest jednym z działań w walce o klientów przez wyszukiwarkę Google.

Obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google pozwala Ci skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów szukających produktów lub usług, które oferuje Twoja firma.

Niezależnie od tego, czy działasz globalnie czy lokalnie, czy masz sklep internetowy czy nie - odpowiednio dostosowane SEO zwiększy widoczność Twojej oferty w Google i szanse na nowych klientów.

Jak to robimy?

Google Search Console, Semrush, Ahrefs, Google Analistics, Screaming From SEO Spider - to tylko nieliczne najważniejsze narzędnia, z których korzystamy do przygotowania Twojej strony do pozycjonowania. Wykonujemy audyty stron wskazując miejsca gdzie należy poprawić stronę oraz jej zawartość merytoryczną aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Pozycjonowanie bez optymalizacji jest niemożliwe, dlatego naszą pracę zawsze zaczynamy od szczegółowego audytu. Później przechodzimy do walki o wysokie pozycje w Google.

Jeśli nie zaangażowałeś SEO-wca już na etapie tworzenia strony, to najwyższy czas na poprawienie swojego błędu.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google to także optymalizacja stron w obszarze kodu oraz treści, tak aby były atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek.

Każda strategia pracy musi być długoterminowa i dokładnie przemyślana, a witryna powinna zawierać wartościowe i unikalne treści. Pozycjonujemy strony internetowe zarówno firm usługowych na wybrane słowa kluczowe, jak i sklepów internetowych na kilkadziesiąt a nawet kilka tysięcy słów kluczowych.